piatok 9. augusta 2013

Sprej Sun In

Ahojte, dnes by som vám chcela napísať niečo o spreji Sun In. Ide o sprej, ktorý vlasy zosvetlí. Ako to funguje? Veľmi jednoducho! Nastriekate si ho na vlasy, pôjdete na slnko a už po dvoch dňoch zbadáte rozdiel! Ja tento sprej veľmi rada používam. Tento rok som nechcea bledšie vlasy a tak som ho nepoužívala ale pominulé roky mi súži veľmi dobre. Jediná nevýhoda spreju je, že sa nedá zohnať v slovenských a myslím že, ani v českých drogériach. Nájdete to však na veľa zahraničných stránkach , tak myslím, že by nemal byť problém. :)

Na obrázku môžte vidieť obidva druhy sprejov, ja som vyskúšala už oboje, rozdiel je len vo vôni. Momentálne mám tú ružovú verziu.Tu môžte vidieť, aký rozdiel nastane už po dvoch dňoch na slnku. Hore sú vaše vlasy pred a dole po nastriekaní speju. 


To by bolo asi tak všetko, viac určite nájdete aj na internete alebo ak máte nejaké otázky, kľúdne píšte. Za mňa má tento sprej 5 palcov hore!! Určite mi dajte vedieť aké spreje používate na vlasy vy a podobne. Budem sa tešiť každému typu :) Ahojte <3

4 komentáre:

 1. Možná že bych něco takového zkusila..:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Přesně něco takového jsem sháněla :)
  psaniproradost.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj som rozmýšľala nad niečim čo by mi zosvetlilo vlasy, ale skôr farbu. No toto je super, ďakujem :-)

  terezbk.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá skvelo!:)
  Pozývam ťa na moju Giveaway!
  http://theworldbycornelia.blogspot.sk/2014/07/first-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť