pondelok 29. júla 2013

Tetovanie

Máte? Nemáte? Chcete? Nechcete?
Ja rozhodne patrím do skupiny ľudí, ktorí tetovanie zatiaľ nemajú, ale chcú. chcem, VEĽMI. Páčia sa mi také menšie, jemné tetovania. Určite by som si nikdy nedala vytetovať niečo, čo pre mňa nemá vnútorný význam. 


Mám veľa známych, ktorí si tetovanie dali a neľutujú. Čo sa týka bolesti, je to individuálne. Kamarátka si dala malé srdiečko na zápästie a vraj to nebolelo vôbec. Maminina kamarátka si dala tetovať členok a vraj mala až slzy v očiach. Určite záleží aj od miesta, kde si tetovanie dáte.


A čo vy? Ako ste na tom? Máte, chcete alebo sa vám to vôbec nepáči? Budem rada ak mi dáte do komentárov vedieť. :) Ja vám toho ohľadom tetovania veľa nepoviem ale našla som tento obrázok, kde popisujú bolesť tetovania, kto vie či je to pravda.


Pridávam aj pár random tetovaní, ktoré sa páčia mne. Trafila som sa aj do vášho vkusu? Ktoré sa vám najviac páči?2 komentáre:

 1. hodlám si dát tetování, chci srdéčko a písmenko M, prosímtě odělej si kontrolování komentářů..
  :(
  http://eattrainbeauty.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tiež som rozmýšlala, žeby som si dala malé srdiečko na prst.. asi na prstenník . :) a kontrolovanie som akurát vypla, hádam to bude už ok. :)

   Odstrániť